בחירת תפריט קייטרינג מתאים לאירועים מושלם

קייטרינג האומנם מדבר ברובו על אוכל אבל הוא שם כולל לעוד הרבה מאוד מכלולים שמרכיבים את האירוע כדוגמת: כלי הגשה, צורת הגשה, קישוטים בשולחנות זרי פרחים ועוד, למעשה מדובר בהפקה לכל דבר, כמובן שלא בכל האירוע אנו צריכים להשתמש בכל המכלולים, כל אירוע והצרכים שלו אבל חשוב להבין שהאפשריות הם באמת גדולות.

תפריט המנות הוא כמובן החלק המרכזי  באירוע עם הפקת קייטרינג ולבחירתו יש משמעות גדולה בהצלחת האירוע, לפני שמרכיבים תפריט יש להציץ שוב ברשימת המוזמנים ולנתח מעט  את סוג המוזמנים לדוגמה האם יש רוב לאנשים מעדות מסוימות, האם יש שומרי כשרות, כמות הילידים שהיו נוכחים באירוע, האומנם אי אפשר להגיש לכל אחד במדויק את האוכל המתאים לו אבל אפשר לענות על צרכים של רוב האנשים, בנוסף יש לקחת בחשבון אנשים צמחוניים או כאלו שלא אוכלים גלוטן.

למה חשוב להשקיע מחשבה בבניית תפריט 

כיום ברור לנו שאנשים מחלקים ציונים לאירוע על בסיס האוכל וכל אחד רוצה שהאירוע שלו יהיה הכי מושלם, האמנם יהיה קשה מאוד לספק את כולם אבל עם מעט מחשבה על האורחים שלכם ניתן יהיה לבנות תפריט שיענה בצורה טובה על הצפייה, חשוב לזכור אחרי הכל שמדובר באורחים שלכם שהגיעו וכבדו אתכם.

מה יש לבדוק לפני

בעידן של היום ניתן למצוא מידע על כל חברה שמספקת שירותים ולוודא שהיא עומדת מאחורי דבריה, מעבר לכך חשוב לבדוק מספר פרמטרים שתשובות לגבם יעזרו לכם להבין האם החברה אותה בחרתם תוכל לעמוד בציפיות שלכם לדוגמה: מי מבשל את המזון? היכן קונים את המצרכים? איזה כשרות יש למקום? איפה אפשר לקבל המלצות ועוד כל דבר שחשוב לכם לדעת,

בחירת סוג כשרות

עוד דבר שחשוב להתמקד עליו ולהבין שאנו חיים במדינה מגוונת עם חרדים, חילוניים שומרי מסורת וכו' לכל אחד יש את הכשרות המועדפת עליו ושוב להכיר את סוגי הכשרות הנפוצות תחילה יש את הכשרות הבסיסית הפחות מבוקרת שבא מגיע משגיח כשרות בכל פרק זמן לבדוק שהמקום פועל לפי הנחיות המקובלות, לאחריו יגיע כשרות המהדרין האדוקה יותר ובנוסף יש עוד לא מעט כשרויות שונות על שם רבנים מקובלים ששם חותם את המקום.

לסיכום

כאשר אתם מתכננים אירועי חשוב לתכנן אותו בקפידה מול נותני השירות ולהבהיר היטב את רמת הציפיות לאורך כל מהלך האירוע, אין ספק שמי שידע לעבוד נכון גם יקבל אירוע מוצלח וגם יוכל ליהנות כמו כל אורח באירוע של עצמו, באירועים מורכבים המשולבים עשרות אנשים עם טעמים שונים מומלץ ואפילו רצוי להרכיב את התפריט יחד עם החברה שמספקת את השירות, להם יש את הידע והניסיון להכווין אתכם.

אודות המחבר

השארת תגובה