האתגרים המחכים לכם עם חתונה בעונת הקיץ

אחת השאלות המהותיות ביותר לקראת הפקת האירוע שלכם, היא שאלת העונה בה תתחתנו. בעוד ישנם הזוגות שבוחרים להתקדש במזג האוויר החורפי, ישנם הזוגות שבוחרים בעונת הקיץ החמה לשבור את הכוס ולשנות את הסטטוס ממאורסים לנשואים. הביקוש לאירועי הקיץ גבוה מאד, מה שמכתיר באופן רשמי את העונה החמה לעונת האירועים הרשמית. רגע לפני שגם אתם צוללים אל הפקת האירוע, כדאי שגם אתם תכירו את האתגרים המחכים לכם עם הפקה של אירוע קייצי:

 

בחרו במתחם המשלב בין גן לאולם:

 

לא משנה כלל אם אתם מתחתנים בחתונת צהריים או בחתונה בשעות הערב, הרי שההמלצה החמה אליכם היא לא לחגוג בגן אירועים המציע לכם אירוח בחלל חיצוני בלבד. כמארחים, אתם רוצים להבטיח חוויה טובה של אירוח לאורחים שלכם, אך אירוח תחת כיפת השמיים – בצהריים או בערב, הוא כמעט ובלתי אפשרי בחום של יולי-אוגוסט. מעבר לכך, גם אתם בתור חתן וכלה לא תרצו לשהות בחליפה רשמית ושמלה יוקרתית בעת שאתם סובלים מלחות וטמפרטורות גבוהות. הפתרון? חפשו אולם אירועים במרכז המציע לכם חוויה של אירוח חיצוני בשלב קבלת הפנים, ואילו המשך האירוע בחלל פנימי.

 

הזמינו את האורחים שלכם מספיק זמן מראש:

 

עונת הקיץ היא העונה החמה של האירועים, זוכרים? בדיוק מסיבה זו מומלץ לכם להודיע לאורחים שלכם על האירוע כמה שיותר מהר. בעת שסגרתם עם מתחם האירועים שלכם תאריך לאירוע, פרסמו ברשתות החברתיות את מודעת ה-SAVE THE DATE, זאת על מנת שהאורחים יתנו עדיפות לאירוע שלכם. בסמוך לאירוע, שלחו את ההזמנות הרשמיות ולאחר מכן ערכו אישורי הגעה. כשם שאתם מתחתנים בקיץ, כך גם עוד מאות זוגות. הסבירות כי האורחים שלכם מוזמנים לעוד אירועים בקיץ גבוהה, וכל שתוכלו לעשות הוא להודיע על האירוע שלכם כמה שיותר מוקדם.

 

השקיעו מחשבה בבחירת המלתחה לאירוע:

 

אחת הטעויות הנפוצות ביותר שכלות עושות, הוא להגשים את חלום השמלה שלהן מבלי כל קשר לאירוע ולעונה בו הוא נערך. ישנן הכלות שחלמו מאז ומתמיד על שמלה של נסיכות, זו המוכרת בשמה העממי כ"שמלת הקצפת". שמלה שכזו אינה מתאימה לאירועי הקיץ, ובמקום שהיא תעניק לכלות רגעים של חלום היא בעיקר מעיקה. חשוב מאד שבעת שאתם בוחרים שמלה וחליפה לאירועים, תקחו בחשבון את מגבלות מזג האוויר וזיכרו כי הנוחות שלכם ניצבת מעל לכל.

 

דאגו מראש לפתרונות מיזוג איכותיים:

 

לא שצריך להרחיב על עונת הקיץ ועל גלי החום שהיא מביאה, אך מה שכן חשוב להדגיש הוא את החובה שבהצבת פתרונות מיזוג איכותיים באירוע. בחלל החיצוני יש לשלב מאווררים ואילו בחלל הפנימי להבטיח כי המזגנים תקינים ומקלים את הטמפרטורות החמות. לפני האירוע שלכם, דאגו לברר עם מנהלי האירועים שלכם כי כל פתרונות הקירור תקינים.

אודות המחבר

השארת תגובה