חוגגים חתונה עד אור הבוקר!

 

המוסיקה ללב חודרת, וברור לכם שבלעדייה לא תרצו לחגוג את אירוע החתונה שלכם. אם יש דבר שיש עליו קונצנזוס הוא המוסיקה, ואם לא די בכך – ברור כשמש כי הדיג'י באירועים הוא אחד מהספקים החשובים ביותר שתוכלו לעבוד איתם. מרבית מתחמי האירועים מגבילים אתכם עם שעת סיום האירוע, בין היתר מאחר ומגיעה השעה בה לא ניתן להפעיל יותר מוסיקה. תשמחו לגלות כי ישנם מתחמים המאפשרים לחגוג עד אור הבוקר…

 

חוגגים ובגדול: גם עם קהל אורחים גדול:

 

לצד המוסיקה המכתיבה את טון האירוע, חשוב לזכור שישנו אלמנט נוסף חשוב באירוע שלכם: קהל האורחים! ישנם מתחמי אירועים המאפשרים לכם לחגוג עם כ-700 אורחים, וגם תוכלו למצוא אולם אירועים במרכז המעניק לכם את האפשרות לחגוג עם לא פחות מ-1200 אורחים! כשם שאתם משקיעים בדיג'י, השקיעו גם בהכנת רשימת המוזמנים. האורחים הם אלו שיהפכו את האירוע שלכם לאירוע שאתם חולמים עליו!

 

המוסיקה – היא זו המכתיבה את האירוע!

 

כוחה של המוסיקה נעוץ בעובדה כי היא זו המכתיבה את האירוע. המוסיקה הינה אלמנט מרכזי באירוע שלכם המופיע בשלב קבלת הפנים, עם הכניסה אל החופה, עם שבירת הכוס, עם ריקוד הסלואו הראשון וכמובן שעם שלב רחבת הריקודים שמלכד אתכם עם האורחים היקרים ללבכם. המוסיקה תוחמת את האירוע שלכם לחלקים שונים והיא גם זו שמעניקה לאירוע את הטון הייחודי לו.

 

איך קרה וניתן להפעיל מוסיקה ללא הגבלה?

 

במרבית מתחמי האירועים, מנהל האירועים שלכם יציג בפניכם מראש את המגבלה כי מגיעה השעה, סביב חצות, בה יש להפסיק את המוסיקה. הסיבה? ישנם מתחמי אירועים הנמצאים בסמוך לערים או אזורים מיושבים, כך שעל מנת שלא להפר את שלוותם של תושבי האזור, מכבים את המוסיקה. בעת שהדיג'י מפסיק לנגן מוסיקה, הרי שזו האות כי האירוע מגיע לסיומו וכך לאט האורחים עוזבים את מתחם האירועים.

 

מנגד, ישנם מתחמי אירועים אחרים שמאפשרים לכם לחגוג עד אור הבוקר ללא כל הגבלה! איך זה קורה? אותם מתחמים תחומים בתוך פארקים, תוך שהם מרוחקים מאזורים מיושבים, כך שבתיאום מראש עם מנהלי האירוע שלכם ועם הדיג'י שיעבוד באירוע שלכם, תוכלו לחגוג ממש עד אור הבוקר את האהבה הגדולה שלכם!

 

היתרון: ניתן להתחיל את האירוע גם בשעות ערב מאוחרות:

 

מעבר לכך שתוכלו לנגן את המוסיקה ללא כל הגבלה, הרי שישנו יתרון נוסף שחשוב שתכירו: בעוד אירועי החתונה לרוב מתחילים לערך בשעה 19.00, הרי שאתם תוכלו להתחיל את האירוע שלכם מאוחר יותר. הסיבה בין היתר שהאירועים מתחילים בשעה זו היא על מנת לאפשר לזוגות ולאורחים ליהנות כמה שיותר מהאירוע, כאשר לרוב בשעה חצות האירוע מסתיים. מנגד, עומדת לרשותכם האפשרות להתחיל את האירוע מאוחר יותר – בשעה 21.00 או 22.00, וכך לגלוש עם האירוע אל תוך הלילה. תחילת האירוע בשעה מאוחרת יותר מסתמנת כיתרון בעיקר באירועי הקיץ, כאשר אתם יכולים לחגוג לאחר שהשמש שוקעת ובהתאם גם עומס החום פוחת.

 

אודות המחבר

השארת תגובה