טיפים להתארגנות לחתונה – לחתן ולכלה

אירוע החתונה הוא השיא של תקופה מעניינת ומרגשת אך גם עמוסה בסגירת פרטים והזמנת שירותים שקשורים באירוע עצמו. מעבר לנושאים האינטואיטיביים הקשורים לתחומים טכניים או שירותיים כמו הקייטרינג, עיצוב האולם או רכישת בגדים לחתונה – יש הכנות שנדחקות לעיתים הצידה – הכנות של הגוף ועור הפנים.

אין זה משנה אם עור הפנים נראה טוב או לא. לפני החתונה כדאי ומומלץ לבצע את כל טיפולי הגוף והעור הדרושים על מנת לוודא שבחתונה עצמה ייראו החתן והכלה מושלם ולא פחות מכך. לשם כך עדיף להתחיל את הטיפול בנושא כמה שיותר מוקדם. כאשר פונים לאנשי מקצוע המובילים בתחום ייתכן ויתגלו ממצאים כאלה ואחרים שדורשים טיפול או התייחסות שצריך זמן כדי להעלים אותם או להתגבר עליהם. ביום החתונה עצמו, כאשר החתן והכלה מתארגנים לקראת האירוע – הם צריכים מקום שקט ונעים שבו יצטרכו לעשות רק את מה שחייבים באמת.

מה עושים בהתארגנות לחתונה עצמה?

מקום ההתארגנות לחתונה חייב להיות מקום שהחתן והכלה ירגישו בו נוח, יהיה בו די מקום עבור החפצים שלהם והמלווים שמגיעים איתם, ואפשר יהיה לעשות שם את כל הדרוש. עיקר ההכנות האחרונות אמנם קשורות לכלה אבל בשנים האחרונות גם החתנים מגלים את הפוטנציאל החבוי בטיפולי פנים של הרגע האחרון שיכולים לעשות את ההבדל בין ההופעה שלהם שהאורחים מצפים לראות לבין זו שתשאיר את החברים ובני המשפחה פעורי פה. כאשר גם החתן וגם הכלה יבצעו את כל הטיפולים הדרושים מבעוד מועד – בהתארגנות של הרגע האחרון לא יהיה צורך בזמן רב למראה מושלם.

מה צריך להיות במקום ההתארגנות?

אולמות וגני אירועים רבים בשנים האחרונות מציעים אזורי התארגנות צמודים. מדובר בדרך נוחה ורגועה להתארגן בפרטיות ותחושה טובה. החתן והכלה נהנים משלל פינוקים ואפשרויות לבצע פעולות שונות – והכל תוך סיוע של עובדי המקום שגם הם רוצים שהיום המיוחד יהיה מפנק, מרגש ובלתי נשכח עבור הזוג. לשם יכולים החתן והכלה להזמין אנשי מקצוע לצורך ליטושים אחרונים לקראת ההופעה המושלמת. טיפול פיגמנטציה בפנים, למשל לא יוכל להתבצע שם אלא מבעוד מועד אך שירות מקצועי של עיצוב גבות לגברים יכול בהחלט להתאים ולהכין את החתן לקראת הטקס והאירוע.

מה לקחת להתארגנות לחתונה?

להלן כמה דברים שלא כדאי לשכוח כאשר מכינים החתן והכלה את החפצים שלהם לקראת ההגעה למקום ההתארגנות:

  • כלי רחצה וטיפוח של הרגע האחרון – עבור הכלה יהיה זה קרם לחות לפנים או סרום, לחתן יהיו אלה מוצרי טיפוח לגבר, אלה שהוא עושה בהם שימוש על בסיס קבוע או מיוחדים יותר.
  • בגדים ונעליים נוחות – בדרך כלל מיד אחרי החתונה ירצו גם החתן וגם הכלה ללבוש את הבגדים הנוחים שהם רגילים אליהם וכמובן אוהבים אותם וחשים בהם בנוח.
  • מתנות קטנות – זוגות רבים מכינים הפתעות זה לזה, המיועדות להענקה מיד לאחר שהחתונה מסתיימת והזוג מוכרז כזוג נשוי.
  • חפצים שדרושים לשם סגירת חשבונות או סיום התשלום עבור האירוע – ארנק, פנקס צ'קים, תעודת זהות או כל מסמך רשמי אחר שיידרש להם.

כאשר שמים לב לכל הפרטים אין ספק שאזור או מקום ההתארגנות של החתן והכלה יהיה נוח, רגוע וגם מאד פונקציונלי, כלומר שאפשר יהיה בקלות לבצע בו את כל הפעולות הדרושות. חלק מהחוויה של הגעה רגועה אל האולם ופגישה ראשונית עם החברים, קרובי המשפחה והמכרים טמון בהתארגנות רגועה, נעימה ונוחה, כך שהחתן והכלה מתחילים ברגל ימין את קבלת הפנים ואת האירוע כולו.

אודות המחבר

השארת תגובה