כל האנשים לבחון איתם מתחמי אירועים

יגיע הרגע המרגש בו תתחילו לעבוד במטרה לשנות את הסטטוס שלכם מ"מאורסים" ל"נשואים". הפקת אירוע כמו חתונה הינה הפקה לא קצרה, אך כן כזו שהינה מאד מרגשת, מלכדת ומחזקת אתכם כזוג. הבחירה המהותית ביותר שתעשו תהיה בדבר מתחם האירועים שבו תחגגו. בעוד ישנם הזוגות שבוחנים אפשרויות לגמרי לבד, גם ישנם אלו שמגיעים עם קרובים נוספים. לפניכם, כל האנשים שאיתם תוכלו להגיע אל המתחמים ויחד להתרשם, להתלבט ובעיקר לקבל החלטה.

1.הכל נשאר במשפחה: ההורים שלכם:

מרבית הזוגות יוצאים למסע המרגש דווקא עם ההורים שלהם. מעבר לכך שבאופן זה מעניקים להורים המון כבוד וכך גם מחזקים את הקשר בין ההורים של כל צד, הרי שהם גם בעלי ניסיון שכדאי להסתייע בו. אם תחשבו על זה, גם ההורים שלכם התחתנו לא מזמן, כך שהם מכירים את התהליך, יודעים מה צריך לשאול, יודעים לזהות פוטנציאל של לוקיישנים מיוחדים וכן הלאה.

2.זוג החברים שהתחתן רק לפני חודש:

אם יש לכם זוג חברים שהתחתן לא מזמן, הוא יכול להיות בחירה מצוינת שלכם. במידה רבה, זוג החברים שלכם כבר עשה את העבודה הקשה בשבילכם: הוא בחן מתחמי אירועים שונים, הוא יודע מה המחירים הממוצעים וההוגנים, באיזו עונה כדאי להתחתן ואילו דברים צריך לדרוש ועל מה ניתן להתפשר. זוג חברים שלכם יוכל לכוון אתכם, ובעוד אתם תתקמדו על הצד האמוציונלי, החברים שיתלוו אליכם יוכל לשים את הדגש על הרציונאל ולמקד אתכם על מה שחשוב.

3.מכר בעל זיקה לתחום האירועים:

המון פעמים אל פגישות במתחמי אירועים שונים מגיעים זוגות מאורסים עם מכר שלהם העוסק בתחום האירועים. כך, ישנם מנהלי אירועים, מפיקים ומארגני חתונות שמגיעים עם אותם הזוגות, וכך הופכים את המסע לקל יותר, ענייני יותר וממוקד יותר. כל עוד יש לכם מכר שכזה, יהיה נכון להגיע אותו. אתם חוגגים חתונה פעם אחת בחיים, בעוד מכר שלכם שעוסק בענף זה חוגג אירועים בסדר גודל שכזה בכל יום. על כן, יהיה כדאי לתת לו לנהל עבורם את הדרך והמסע בכללותו.

4.האחים והאחיות:

החברים הטובים ביותר שלכם הם האחים והאחיות שלכם – כך שהם אפשרות נוספת שכדאי לקחת בחשבון. בשונה מההורים שלכם שהם אולי מייצגים טעם מעט מיושן ואולי קצת לא עדכני, האחים והאחיות שלכם לרוב סביב הגילאים שלכם, כך שאתם מרוויחים כך גם את הנוכחות המשפחתית, אך גם חוות דעת צעירה. הצלע הגברית שביניכם תוכל להעיד כי האחים והאחיות לקחו חלק גם בחיפוש אחר טבעת האירוסין שנבחרה מתוך קטלוג של טבעות אירוסין מיוחדות.

5.מפיק אירוע שעובד עבורכם:

ולבסוף, אם החלטתם לחגוג במקום ייחודי כמו פארק או שמורת טבע, סביר להניח כי אתם עובדים עם מפיק אירוע צמוד. הוא יוכל להראות לכם אפשרויות, להגיע אתכם לפגישות ולהציג בפניכם את האלטרנטיביות הרלוונטיות לכם מבחינת לוקיישן, אופי אירוע ותקציב.

 

אודות המחבר